Monday, March 7, 2011

آقای طائب ، کور خواندی ! جنبش سبز با موسوی یا بدون او کار خود را ادامه می دهد

در پی "افشای مشکوک" سخنان حسین طائب در خصوص اختلاف افکنی در میان هواداران جنبش سبز و مطرح کردن این موضوع که به عده ای در خارج کشور پول داده اند تا با راه اندازی وبسایت و ... نقش مهندس موسوی را در جریان اعدامهای سال 67 زیر سؤال برده و به این وسیله او را در موقعیت خطرناکی قرار دهند ، باید بگویم ( البته اگر این سخنان صحت داشته باشد و افشای آن نیز تعمدی نباشد ) که همانگونه که انتظار داشتم ، این آقایان از شعور هیچ بهره ای نبرده اند ! شاهد این مدعا نیز همین سخن است چرا که این آقایان نه تنها هنوز نمی فهمند بلکه با همه ذکاوت ادعایی شان به این باور ساده نیز نرسیده اند که جنبش سبز ساخته و پرداخته یک انتخابات نیست ! جنبش سبز طغیان خشم مردمی است که در طول سی و دو سال حاکمیت دیکتاتوری جمهوری اسلامی از پله انتخابات تنها بعنوان یک نقطه شروع استفاده کردند . این مردم ، امروز ، فریاد مرگ بر دیکتاتور سر می دهند ، فریادی که بزودی این نظام جهنمی را با امثال طائب به زباله دان تاریخ خواهد فرستاد . آقایان مهندس موسوی و کروبی ، چنانکه بارها نیز اعلام کرده اند ، تنها همراهانی در کنار این جنبش هستند . در واقع این آنها هستند که به جنبش وابسته اند نه جنبش به آنها !
تازه ! گیرم که مهندس موسوی حتا از اعدامهایی که توسط امثال همین آقای طائب و به فرمان خمینی انجام شده است خبر نیز داشته باشد ، 20 سال سکوت معنادار ایشان نشانه خوبی است که پی ببریم که او هرگز با این رویه موافق نبوده و نیست . او یک هنرمند است و یک هنرمند - بر عکس یک روحانی نمای جلاد و ابله - هرگز طرفدار اعدام و مرگ و خشونت نبوده و نخواهد بود . آثار مهندس موسوی نشاندهنده طبیعت او منش اوست . این را هر کس و نا کسی می داند . به هر حال ما کماکان جمهوری اسلامی و خمینی و عوامل پیدا و پنهان او را به خاطر آن اعدامهای دسته جمعی برای همیشه تاریخ زیر سوال خواهیم برد . برای این کار هم نه نیازی به پول جمهوری اسلامی داریم و نه نقطه هدفمان را گم می کنیم . آنقدر هم بصیرت داریم که بدانیم اگر قرار باشد کسی به خاطر آن اعدامها زیر سؤال برود قطعاً آن شخص مهندس موسوی نخواهد بود .
جنبش سبز قائم به فرد نیست . این جنبش چه با همراهی آقایان مهندس موسوی و کروبی و - دردمندانه - چه بدون ایشان راه خود را تا سپیده دم آزادی و برقرای یک حکومت صددرصد مردمی و سکولار ( بمعنای عدم دخالت دین در دولت ) ادامه خواهد داد و برگزاری اولین انتخابات صددرصد آزاد در ایران گواه این مدعا خواهد بود .
زنده باد آزادی
پاینده باد ایران
برقرار باد جنبش سبز آزادیخواهی و حق طلبی ایرانیان
سرنگون باد تمامی اشکال دیکاتوری در سرتاسر جهان

4 comments:

 1. با سپاس
  به عقیده بنده و بر مشاهداتی که دارم بساری از افراد زندانی پیشین و خانواده های انان کشته شدگان، در این جنبش شرکت دارند. لیکن ان دسته از مخالفان نظام که حاضر به همکاری با جنبش نیستند یا تفرقه می اندازند اگر نوجه های طایب ها نباشند، این دوستان تا زمانیکه با تجزیه و تحلیل این نظام و گروه بندی بافته های تشکیل دهنده ان،از بنیاد تا کنون، بدون دسته بندی های کلاسیک و عامیانه به عمق ان دستیابی نکنند، صادقانه و لیکن ساده وارانه این دیدگاهی که شما در موضوع اوردید، خواهند داشت. دانایی های دسته بندی متداول حزب اللهی،ملی مذهبی، چپی، مجاهدینی، ملی، سلطنتی بسیار ساده است. در اینکه پشت سر کشتار ها در هر مقطع زمانی چه نیرویی بوده ، تاریخ نویسان، سیاستمداران، محققین از هرگروهی از جامعه بایستی کندوکاو عمیقی بکنند و مخلصانه افراد عامی خود را اگاه کنند، و این کاری است که انجام داده نشده است. در غیر اینصورت اگر ما دنبال شخصی که طناب دار را میکشد بگردیم، فرمانده اعدام ها هنوز در پشت پرده به اجرای اعدام ها ادامه میدهد. با رفتن سعید امامی ها کشتارها تمام شد؟ نه، هنوز استاد اعظم مصباح پشت پرده است. انهایی که میپندارند در زمان نخست وزیری میرحسین وی حتی یک در صد توانایی، یا دانایی و تاثیر میتوانست در اعدام ها داشته باشد، بسیار ساده اندیشند. و حتی استعفای وی نیز با اینکه وی را نامطلوب میدانستند پذیرفته نشد.
  مزدک

  ReplyDelete
 2. سلام دوست گرامی. اخیرا مامورا جمهوری اسلامی برای ایجاد تفرقه و شکاف و جلوگیری از ریزش مردم دیندار بلاخص سپاهیان و بسیجیان دست به تحرکات اینترنتی و یا تبلیغاتی زیادی بر علیه جنبش زده. نمونه این حرکتها را می توان کومنتهای دید که فردی با وانمود جلو دادن خویش به عنوان جنبش سبزی شروع به هتاکی و فحش به اعتقادات دینی مردم می کند مثلا روی کلیپهای که مردم الله اکبر می گویند شروع به حریم شکنی به باور دینی بعضی می کند تا بدین وسیله وانمود کنند که فردای آزادی جایی برای یک دیندار مسلمان در ایران نیست و نشان دهندکه حرکتهای اعتراضی موسوم به جنبش سبز, ضد دینی و ضد اسلام است وبدین سان از ریزش بیشتر بین دیندارن جلوگیری کنند.
  از شما خواهشمندم تا انجایی که می توانید اطلاع رسانی کنید

  ReplyDelete
 3. موسوی یک معتقد به ولایت فقیه است ودر اعدام ها نقش مستقیم هم نداشته باشد تایید کرده است- زمانی که ایه الله شریعتمداری اعلام میکرد اصل 110 دیکتاتوری فردی میاورد آقای موسوی اورا مرجع آمریکایی مینامید و زهرا رهنورد در دانشگاه تهران شعر میداد مرجع آمریکایی اعدام باید گردد آری اگر جنبش سبز خود را از این آقایان جدا نکند محکوم به شکست است

  ReplyDelete
 4. ميگن عدو سسب خير شود گر خدا خواهد
  سخنان طائب اين واقعيت رو کرد
  هودار ها موسوي چه ترسي از کشتار 67
  داشتن
  و الان هر کي از کشتار 67 سخن بگه
  ربطش ميدن به هودارها احمدي نژاد

  ReplyDelete