Sunday, May 1, 2011

احمدی نژاد با بازگشتش به هیئت دولت نشان داد که زبان " پس گردنی " را خوب می فهمد

بالآخره بعد از نزدیک به ده روز " لوس بازی " سیاسی ، سرانجام احمدی نژاد - بقول معروف - دمش را گذاشت لای پاهایش و به جلسه هیئت دولت برگشت .
این بازگشت که بعد از تعیین شروط سه گانه از جانب او و برآورده نشدن هیچکدام از شرط هایش به وقوع پیوست ، به درستی نشان داد که احمدی نژاد جرأت برخورد و درگیری با مرکز قدرت در ایران را ندارد . مرکزی که شامل حلقه دور و بر خامنه ای و مجموعه ای از مداحان و فرماندهان سپاه و آخوندهای جیره خورد درباری است .
آری ! احمدی نژاد برگشت تا به همگان بیش از پیش ثابت شود که کسی که پشتوانه قدرت مردمی ندارد و تنها با یک رأی رهبری منتصب شده است هرگز در حد و قواره برخورد و درگیری و این نوع لوس بازی های سیاسی نیست .
به تعبیری دیگر : احمدی نژاد نشان داد که به رغم آنکه زبان آدمیزاد سرش نمی شود و دیوانه ای بیش نیست ، به هر حال زبان " پس گردنی " و زور را خوب می فهمد

2 comments:

  1. ولی عدم حضور وزیر اطلاعات در نهایت، یک امتیاز بود. در ضمن توجه داشته باش که احمدی نژاد عاشق قدرت است، همون مقداری که بچه و لوس هست، به همون میزان هم قدرت پرست هست. برای همین قدرت رو با هیچ چیز معامله نمی کنه. تمام دعوا هم سر قدرت بیشتر برای انتخابات مجلس و انتخابات ریاست جمهوری بعدی هست!

    ReplyDelete
  2. اتفاقن بازگشت احمدی نژاد به دفتر نشان از عقب نشینی خامنه ای داره.
    مطمئن باش اگر غیر از این بود، بلای بنی صدر رو سر ا.ن. در می آوردند تا دیگه جلوی ولی مطلقه فقیه قد علم نکنه.

    ReplyDelete