Monday, June 27, 2011

توصیه ای به مجاهدین واقعی خلق : یا در کنار مردم باشید یا دست به دامن مریم بمانید

این متن عاری از هر گونه توهین است !
این روزها شاهدیم که بحث های فراوانی پیرامون موضوع مجاهدین خلق و کمپ اشرف و لیست تروریستی آمریکا و توافق ایران و عراق بر سر مجاهدین و غیره در محافل مختلف سیاسی در جریان است . در این میان نیز درگیری های لفظی تند و تیزی مابین طرفداران و منتقدین این گروه ( سیاسی/ نظامی ) درگرفته است . مطالبی نظیر رابطه مسعود رجوی با صدام ، چرایی و چگونگی به هم خوردن دوستی و هم پیمانی ابوالحسن بنی صدر و مسعود رجوی ، موضوع ریاست جمهوری ( ! ) مریم رجوی و وضعیت مبهم مجاهدین در کمپ اشرف طرفداران زیادی در هر دو سوی جبهه دارد .
من بعنوان یک ایرانی که از ابتدای انقلاب شاهد تحولات این سازمان و اوج و فرودهای آن بوده ام ، با به میان کشیدن چند پرسش ساده ، توصیه ای به همه کسانی دارم که خود را مجاهد " خلق " ( بمعنای مردم ) می دانند نه مجاهد سازمانی و از آنان می خواهم که اگر پاسخی منطقی برای این پرسش ها ندارند ، دامن مریم را رها کرده و بر آستان مردم بوسه زنند و مطمئن باشند که هم میهنانشان هرگز آنان را از خود نمی رانند .
و اما پرسش های من :
- آیا هنوز هم عملکرد سازمان را در سالهای 59 ، 60 ، 61 تا 63 در به خشونت کشاندن فضای سیاسی کشور و دادن بهانه به رژیم فاشیستی اسلامی برای سرکوب سیستماتیک مردم کشور ، تأیید می کنند ؟
- آیا نقش زن و نگاه به او ( منظورم زنانی است که در اشرف به اسارت افتاده اند نه آنکه هر روز در گوشه ای از اروپا رحل اقامت می افکند ) در درون سازمان را با مضامین و مفاد اعلامیه جهانی حقوق بشر منطبق می دانند ؟
- آیا هنوز به این باور نرسیده اید که این داستان اعلام مریم بعنوان رئیس جمهور ! توهین به ایرانیان است ؟ براستی ایشان ریاست کدام جمهور را بعهده دارند ؟ از این زاویه ، ایشان چه فرقی با احمدی نژاد دارند ؟
- آیا می دانید مسعود رجوی کجاست ؟ آیا زنده است ؟ اگر زنده است کجاست ؟ چرا در میان شما ساکنین اشرف نیست ؟ او چه فرقی با شما دارد ؟
- آیا سازمان متبوع شما یک سازمان نظامی است ؟ سیاسی است ؟ یا مذهبی ؟ آیا هیچ زنی می تواند همزمان با عضویت در سازمان ( بعنوان یک حزب سیاسی ) از پوشیدن حجاب اسلامی خودداری کند ؟
- براستی شما در اشرف چه می کنید ؟ کار می کنید ؟ از کجا معیشت تان را تأمین می کنید ؟
- آیا براستی از میزان محبوبیت سازمان تان در میان مردم ایران خبر دارید ؟
- آیا تاکنون هرگز به این نتیجه نرسیده اید که شما آلت دست مشتی سیاست باز بی سیاست شده و زندگی و دنیا و آخرت تان تباه شده است ؟
- آیا بس نیست ؟

1 comment:

 1. مجاهدین تروریست با حمله گروهی اکانت مرا در بالاترین مسدود کردند!
  اگر از دوستان کسی دعوتنامه داره لطفا به من بده.
  با تشکر
  کاربر ترور شده مجاهدین در بالاترین
  look@me

  http://balatarin.com/users/show/look@me

  ReplyDelete